Меню

85 | 2020-02-13

Освітній реформі – ТАК!!!

Депутатами районної ради прийнято до відома інформацію голови райдержадміністрації Володимира Труша щодо напрацьованої робочою групою концепції закладів загальної середньої освіти Рогатинського району, згідно якої передбачено наступну мережу ЗЗСО: 6 ліцеїв в складі яких будуть діяти 17 філій, 13 гімназій та 13 початкових шкіл. Дана мережа, як і попередня (нині діюча) передбачає в своєму складі 49 навчальних закладів.

Жоден заклад не буде закрито.

Мережа, яка сьогодні затверджена буде діяти з 01 вересня 2020 року.

У випадку, якщо сільська рада, на території якої знаходиться навчальний заклад, який зазнав пониження ступеня за вищезгаданої мережі бере на себе фінансування достатнє для збереження сьогоднішнього статусу, то в серпні 2020 року перед початком навчального року районна рада взяла на себе зобовязання внести зміни в пропоновану мережу та при умові поступлення коштів від сільської ради в необхідному розмірі зберегти статус навчального закладу на рівні 2019 року.

Зважаючи на обсяг бюджетних асигнувань розрахованих від кількості в наявних навчальних закладах учнів жодних альтернативних рішень, ніж те що було прийнято не існувало.

Сьогоднішнє прийняте рішення є єдиноправильне яке дозволило зберегти систему освіти Рогатинського району та впорядкувати її до діючих законодавчих норм.

Особливу увагу буде приділено працевлаштуванню осіб які можуть бути вивільнені в цьому процесі. Доля кожного працівника освіти буде під особливим контролем голови райдержадміністрації Володимира Труша, голови районної ради Романа Гринишина та депутатського корпусу.

Як варіант, зобовязано сільських голів віднайти можливість працевлаштування осіб, які будуть вивільнені в процесі даної оптимізації в органах місцевого самоврядування.

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини