Меню

116 | 2020-05-18

Перша нарада освітян району в умовах послаблення карантину


Сьогодні керівники закладів загальної середньої освіти району зібралися на першу нараду в умовах послаблення карантину, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук та начальник відділу освіти та туризму райдержадміністрації Василь Трач.

Основними питаннями, що обговорювались були:

  1.  проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019 - 2020 навчального року;
  2. нагальні питання впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту» (підпункти 1,2 п.3 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону);
  3. реорганізація закладів освіти району на виконання рішень Рогатинської районної ради від 13 лютого 2020 року № 695-30/2020 «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Рогатинського району» та від 13 лютого 2020 року № 696-30/2020 «Про затвердження фактичної мережі закладів загальної середньої освіти району на 2020-2021 навчальний рік»;
  4. проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

На початку наради провідний фахівець з питань цивільного захисту районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій Ігор Ганзин наголосив присутнім на організації роботи з питань пожежної безпеки в закладах освіти під час карантину.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук зауважив на необхідності дотримання законодавства при реорганізації закладів загальної середньої освіти району в частині вивільнення педагогічних працівників й ще раз наголосив, що жоден заклад загальної середньої освіти району в рамках реорганізації закрито не буде.

В свою чергу Тетяна Захар, директор Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості інформувала щодо термінів реєстрації на обліку в Рогатинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості особам, які будуть звільнені пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України та який розмір допомоги будуть отримувати після реєстрації в пошуку роботи.

Окрім цього, під час зустрічі з керівниками освітніх установ району йшлося про те, що існує два сценарії щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

  1. При завершенні карантину 22 травня – з 25 червня по 17 липня;
  2. При продовженні карантину – у серпні.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини