Меню

75 | 2020-08-31

Питання готовності шкіл району до роботи в новому навчальному році, особливо в умовах карантину, має пріоритетне значення у роботі органів державної влади

З метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах освіти району відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до нового навчального року під час адаптивного карантину здійснено огляд закладів загальної середньої освіти району.

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 25 серпня 2020 р. № 199 «Про організацію об’їзду закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з метою перевірки готовності до нового 2020 – 2021 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період» з 26 по 31 серпня робоча група, у складі першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Духній, начальника та працівників відділу освіти та туризму райдержадміністрації, спеціалістів відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Рогатинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та працівників Рогатинської міськміжрайонної філії державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» оглянула стан підготовки навчальних закладів району до роботи у 2020/2021 навчального році.

В ході перевірки особлива увага приділялася питанням готовності до роботи навчальних закладів в умовах карантинних обмежень.

Результати огляду, в цілому, засвідчують належний санітарний стан територій, ігрових та спортивних споруд, інших надвірних будівель, проведення поточних ремонтів класних кімнат та коридорів, харчоблоків, створення умов для дотримання особистої гігієни учнями та працівниками.

Керівникам навчальних закладів надано рекомендації щодо навчання в умовах адаптивного карантину. Було наголошено керуватися протиепідемічними заходами у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD – 19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. № 50 та рішеннями Рогатинської районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини