Меню

96 | 2020-05-27

Питання заборгованості із виплати заробітної плати працівниками ПрАТ «Рогатинавто» та ДП «Санаторій Черче» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» розглянули на комісії РДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії було заслухано начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Романа Ошитка, який проінформував присутніх про те, що станом на 01.05.2020 року, за статистичними даними, заборгованість із виплати заробітної плати по району складає 522,2 тис. грн. Це заборгованість із заробітної плати перед працівниками ПрАТ «Рогатинавто» в сумі 483,1 тис. грн. та працівниками ДП «Санаторій Черче» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» в сумі 39,1 тис. грн. За оперативними даними, заборгованості перед звільненими працівниками немає.

Ігор Дем’янчук наголосив на тому, що управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації слід взяти на контроль графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам даних підприємств.

Детально обговоривши питання комісія прийняла відповідні протокольні рішення. Питання перебуває на контролі.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини