Меню

109 | 2018-06-12

Порядок звернення особи до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення або внесення змін до персональних даних в Державному реєстрі виборців

Відповідно до статті 10 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право:

- подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

- отримувати інформацію про своє включення (невключення) до Реєстру;

- отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

- одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

- звертатися до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) себе до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.

У разі виникнення ситуації внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Отже, особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Державного реєстру виборців, може за власною ініціативою звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рогатинської райдержадміністрації, щодо перевірки своїх даних в Реєстрі.

Дана особа подає до відділу ведення Державного реєстру виборців письмову заяву щодо уточнення персональних даних із зазначенням відомостей про себе (прізвище, власне ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, виборчу адресу виборця) та документів, що посвідчують особу і громадянство виборця, - паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної консульської установи України.

До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують відповідні зміни.

Перед прийняттям рішення щодо внесення змін до персональних даних виборця в Державному реєстрі виборців відділ ведення Державного реєстру виборців може звернутися до виборця стосовно перевірки чи уточнення відомостей щодо нього.

Перелік документів, необхідних для внесення змін до Реєстру виборців

1.Заява на ім’я начальника відділу;

2.Доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу);

3.Паспорт особи або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України;

4.Копія паспорту або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасового посвідчення громадянина України;

5.Свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця);

6.Копія свідоцтва про смерть (для виключення померлого виборця);

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини