Меню

239 | 2019-11-12

Працівників сільського господарства краю привітали з професійним святом

 

У кожного народу є святині,

Які сягають на століття вглиб.

А у нас, на нашій Україні,

Це- калина, соняшник і хліб.

 

Сьогодні, 12 листопада, у актовому залі державного аграрного коледжу відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх творців народного добробуту. Це свято було засноване в 1993 році та традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Розпочалося свято з «Пісні про хліб» у виконанні народного аматорського хорового колективу «Опільські роси».

Зі святом працівників сільського господарства Рогатинщини прийшли привітати перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районної ради Роман Гринишин та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Степан Демчишин.

Кращим працівникам, що працюють у сфері сільського господарства району вручили Почесні грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виробництво сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Також до вітального слова був запрошений заслужений працівник сільського господарства України, депутат Івано-Франківської обласної ради, директор державного аграрного коледжу Ігор Тринів, який нагородив грамотами з нагоди професійного свята, за сумлінну та творчу працю, підготовку фахівців аграрної галузі, виховання любові до обраної професії викладачів, майстрів виробничого навчання, провідних спеціалістів та лаборантів.

Своїми художніми номерами гарного святкового настрою, приємних вражень та позитивних емоцій
присутнім у залі додавали виступи студентів Рогатинського державного аграрного коледжу.

Закінчилися святкові заходи художнім номером «Хай щастить вам у дорозі» у виконанні викладачів агроколеджу.

 

 

 

 

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини