Меню

35 | 2019-03-13

Представники громад Липівка, Воронів, Кліщівна, Руда, Підгороддя обговорили з керівництвом району стан місцевих доріг

Вчора, 12 березня жителі населених пунктів Липівка, Воронів, Кліщівни, Руда, Підгороддя зустрілися за «круглим» столом із головою районної державної адміністрації Петром Білінським та головою районної ради Романом Гринишиним.

Як наголосив голова районної державної адміністрації Петро Білінський відрізок дороги Куровичі-Рогатин відноситься до доріг державного значення і фінансування на дороги виділяється з коштів державного бюджету. Тому місцева влада фактично ніякого відношення до цих доріг не має: ні по обслуговуванню ні по ремонту.

Самі ж жителі вкрай незадоволені станом цих доріг, навіть обурені. Вони заявили, що ці незручності їм завдають шкоди для здоров’я, доїзду до місця праці та ін. А також пообіцяли організувати перекриття доріг, якщо не буде капітально відремонтована дана ділянка дороги, а ближчим часом подати вичерпну відповідь в який термін дана дорога відремонтується.

Представники громад цих сіл вимагають, щоб на ділянці дороги Рогатин-Куровичі відрізок дороги Рогатин-Липівка був зроблений капітальний ремонт, бо ямковий тут вже не допоможе.

Голови райдержадміністрації та районної ради пообіцяли з’ясувати ситуацію у служб, відповідальних за ремонт та обслуговування цієї ділянки дороги і в найкоротший час проінформувати громади сіл.

 

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини