Меню

25 | 2019-10-04

Премія імені Максима Рильського як засіб інтегрування української літератури у світовий літературний простір

Держкомтелерадіо України інформує про нову номінацію Премії Кабінету міністрів України імені Максима Рильського, якою відзначатимуть перекладачів творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

З 2013 року вона присуджувалася щороку лише в одній номінації «за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів». Починаючи з 2019 року, відповідно до постанови №413, ухваленої Урядом, премія присуджуватиметься у двох номінаціях: до нині діючої номінації додалася відзнака «за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу». Розмір премії за кожною з номінацій становить 20 тис. гривень.

На здобуття премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії. Заявка на участь у конкурсі подається до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2019 року.

Довідково

Премія імені Максима Рильського була заснована у 1972 році та відновлена 2013 році за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури та НСПУ. Нова номінація сприятиме популяризації української літератури у світі, її інтегруванню у світовий літературний простір. Знаменно, що премія отримала оновлення напередодні 125-річчя від народження Максима Рильського, яке відзначатимемо 19-го березня 2020 року.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини