Меню

94 | 2018-09-06

Прикарпатські хлібороби під урожай наступного року засіяли вже біля двох тисяч гектарів озимої пшениці

На Івано-Франківщині продовжується комплекс осінньо-польових робіт, зокрема, збір пізніх зернових і зернобобових культур та посів озимини під урожай 2019 року.

Інформацію про стан справ аграріїв області озвучили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. За оперативною інформацією на полях області на завершенні збір ярої пшениці, якої обмолочено на площі 8 тис. га, або 91 відс. до прогнозу, ярого ячменю – 17 тис. га, або 83 відс. до прогнозу

Господарства усіх районів розпочали збір основних пізніх зернових культур. Обмолочено перші півтисячі гектарів кукурудзи на зерно, врожайність якої складає 61 ц/га дає можливість сподіватися на високий врожай та перші гектари гречки, врожайність якої склала 13,5 ц/га. Продовжується збір картоплі та овочів.

Озимого ріпаку посіяно 81 відсоток до прогнозу. Засіяно біля двох тис. га озимої пшениці. Озимих культур планується посіяти не менше, ніж в минулому році. Тому аграрії області вирішили не зволікати з посівною і сіяти зерно у сухий ґрунт, сподіваючись на осінні дощі. Сільгосппідприємства області в достатній кількості забезпечені посівним матеріалом та матеріально-технічними ресурсами.

Довідково

Ячмінь озимий обмолочено на площі - 9,1 тис. га, ріпак озимий - 18,1 тис. га, горох - 3,1 тис. га, пшениця озима - 63,2 тис. га, жито озиме - 2,5 тис. га, овес - 4,6 тис. га, ріпак ярий - 6 тис. га. Вал зерна склав близько півмільйона тонн.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини