Меню

74 | 2019-06-11

Про оздоровлення та відпочинок дітей йшлося на черговій нараді у заступника голови райдержадміністрації

Вчора, 10 червня, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка провела чергову нараду щодо оздоровлення та відпочинку дітей в районі.

Як повідомила завідувач сектору відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Пришляк, в першу чергу поставлено завдання забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій, а це: 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 13% дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п. 19 частини першої ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 100% дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузій чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, 100% дітей, зареєстрованих як внутрішньопереміщені особи, 22% дітей взятих на облік службою у справах дітей райдержадміністрації як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах, 33% - дітей з малозабезпечених сімей, 76% - дітей з багатодітних сімей, 12 % - талановитих та обдарованих дітей.

З районного бюджету для фінансового забезпечення оздоровчої кампанії виділено 225 ,0 тис. грн. (відділ освіти райдержадміністрації: 100 ,0 тис. грн. – оздоровлення дітей пільгових категорій в таборах санаторного типу («Смерічка», «Едельвейс» (с. Микуличин); 100,0 тис. грн. – оздоровлення дітей пільгових категорій в пришкільних таборах,25,0 тис. грн. – вишкіл «Пласту»).

Присутні обговорили питання організації та відпочинку дітей в приміських таборах, а також організацію вишкільного наметового табору «Пласт» в селі Кліщівна.

За результатами наради керівникам відповідних служб дано доручення провести організаційні заходи з підготовки та оздоровлення дітей в наметовому таборі.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини