Меню

68 | 2019-05-07

Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року йшлося на засіданні районної Координаційної ради

З метою належної підготовки до організації оздоровчої кампанії 2019 року, сьогодні, 7 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Канюки відбулося засідання районної Координаційної ради з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей. В засіданні взяв участь директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля» Роман Огерук.

Основними питаннями, що розглядалися, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків, створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах.

З метою організації відпочинку дітей влітку 2019 року на базі 8 загальноосвітніх навчальних закладів, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації планується робота 11 пришкільних таборів з денним перебуванням (270 дітей), де оздоровчий період розпочинається 29 травня 2019 року. Для забезпечення виховної роботи в усіх таборах проводиться підготовка спортивних та ігрових майданчиків, ремонт спортивного обладнання, планується проведення різноманітних тематичних, культурно – виховних заходів, спортивно – масових змагань, екскурсій та туристичних походів.

Директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля» Роман Огерук доповів про проблеми, які виникли та пообіцяв їх усунути до відкриття, яке розпочнеться з 15 червня.

Планується робота наметового пластового вишкільного табору "Гарт Волі", який розпочне роботу в липні 2019 року.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з службами району заплановано роботу у пришкільних таборах та у позаміському таборі «Опілля» в с. Добринів, а саме – будуть проводитись профілактичні та інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо формування здорового способу життя.

З метою мінімізації негативних проявів серед дітей та молоді під час літніх канікул проводитимуться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Канікули», «Літо», здійснюватимуться обстеження умов проживання, зайнятість дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Особливу увагу присутні звернули на додержання вимог санітарного та протипожежного законодавства з метою створення безпечних для здоров’я і життя умов перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку.

В свою чергу, заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка наголосила, що з боку керівництва докладатимуться максимум зусиль аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, а оздоровлення та відпочинок дітей були якомога результативними.

За підсумками засідання дано протокольні доручення.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини