Меню

132 | 2020-07-31

Про продовження карантинних заходів йшлося на черговому спільному засіданні районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації, керівника з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимира Штогрина відбулося чергове спільне засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Основним питанням засідання було продовження карантину на території району з 01 серпня до 31 серпня 2020 року.

Присутні заслухали інформацію Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» про епідемічну ситуацію в Рогатинському районі станом на 31 липня 2020 р. Як зазначалося, офіційно в Рогатинському районі зареєстровано 93 випадки інфікування на COVID-19, 50 підозр, 1 летальний випадок та 312 одужало.

За результатами доповідей та їх обговорення було зазначено, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 залишається нестійкою. Тому, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації на території району, протоколу № 36 від 28.07.2020 р. регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія вирішила продовжити карантин на території району з 01 серпня до 31 серпня 2020 року.

Дитячі дошкільні навчальні заклади району зможуть приймати вихованців з 01 вересня 2020 року з дотриманням вимог постанови головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 21 травня 2020 року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Також після 23-ї до 7-ї години заборонено роботу розважальних закладів та суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв тощо), закладів культури, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень і замовлень на винос.

Заборонена й робота дитячих розважальних центрів (кімнат), що розташовані в приміщеннях, у тому числі у складі інших закладів.

Наголошуємо, що дотримання карантинних норм та правил – це питання здоров’я і життя кожного з нас!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини