Меню

85 | 2019-04-02

Про виконання Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Рогатинській райдержадміністрації за І квартал 2019 року

На виконання плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Рогатинській районній державній адміністрації на 2019 рік в районній державній адміністрації протягом I кварталу 2019 року виконувалися наступні заходи:

1. Проекти розпорядчих документів, які готуються в районній державній адміністрації візуються юрисконсультами апарату районної державної адміністрації та Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації.

2. При прийнятті на державну службу служба управління персоналом апарату райдержадміністрації відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2015р. №171 здійснює спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Протягом I кварталу 2019 року в райдержадміністрації проведено 1 спецперевірку на посаду начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Інформації, яка б перешкоджала зайняттю посади за результатами спеціальної перевірки не виявлено.

3. Протягом I кварталу 2019 року завершено 2 перевірки на достовірність відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону УкраїниПро очищення владищодо переможця конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації та головного спеціаліста відділу культури райдержадміністрації.За результатами проведених перевірок заборони не застосовуються.

4. 15 січня, 07 лютого, 13 лютого, 21 лютого, 15 березня, 20 березня, 25 березня 2019 року проводилися наради в керівника апарату райдержадміністрації, наради-навчання з працівниками Рогатинської районної державної адміністрації та з головами і секретарями місцевих рад Рогатинського району, на яких розглядали питання підготовки до чергового етапу декларування, подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

5. Протягом I кварталу 2019 року проводилася перевірка фактів подання декларацій перед призначенням. Фактів неподання чи несвоєчасного подання декларацій не виявлено.

6. Розпорядженням райдержадміністрації від 28.02.2019р. №38 «Про склад тендерного комітету» створено тендерний комітет та визначено відповідальну особу, яка буде здійснювати процедури електронних закупівель товарів, послуг та робіт. Протягом I кварталу 2019 року процедура електронних закупівель не проводилася, оскільки закупівля товарів, послуг та робіт не перевищувала поріг сум, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель».

7. Інформація про використання бюджетних коштів райдержадміністрацією постійно оприлюднюється на єдиному веб-порталі використання публічних коштів за формами, встановленими законодавством.

8. Протягом I кварталу 2019 року скарги та звернення громадян стосовно порушення антикорупційного законодавства до райдержадміністрації не надходили.

9. Загальним відділом райдержадміністрації забезпечується постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації, шляхом розміщення їх на офіційній веб-сторінці.

10. Інформація щодо права громадян на доступ до публічної інформації розміщена на сайті районної державної адміністрації в розділі "Доступ до публічної інформації". Протягом І кварталу 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 11 запитів на інформацію. Розгляд запитів та надання інформації на них здійснювався у встановлені законодавством терміни.

11. З метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг, підвищення рівня якості їх надання, створення сприятливих умов для реалізації фізичним та юридичним особам їх конституційних прав, свобод і законних інтересів розпорядженням райдержадміністрації від 18.11.2013 року №242 створено Центр надання адміністративних послуг Рогатинської райдержадміністрації. За I квартал 2019 року центром надання адміністративних послуг надано 5820 адміністративних послуг.

В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією, розміщені інформаційні картки адміністративних послуг (розділ «Центр надання адміністративних послуг»).

12. Відповідно до вимог статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку.

Телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(03435)24299

Режим роботи телефонної лінії:

понеділок - четвер з 800 год. до 1715 год.,

п’ятниця з 800год. до 1615 год. з щоденною перервою з 1200 до 1300год.

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): kadry@rohatyn.if.gov.ua.

Протягом I кварталу 2019 року таких повідомлень не надходило.

13. Протягом I кварталу 2019 року до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.

14. В райдержадміністрації протягом I кварталу 2019 року не виявлено випадків наявності конфлікту інтересів.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини