Меню

227 | 2017-07-02

Про виконання плану заходів за І квартал 2017 року

Звіт 

про виконання Плану заходів

щодо запобігання та протидії корупції

в Рогатинській райдержадміністрації на 2017 рік

 

Районна державна адміністрація проводила наступні заходи щодо запобігання і протидії корупції у I кварталі 2017року:

1. При прийнятті на державну службу відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2015р. №171 здійснює спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Протягом I кварталу 2017 року в райдержадміністрації перевірки не проводилися.

2. За відповідний період 2017 року розпочато перевірку на достовірність відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищеннявлади” на двох кандидатів на посади державної служби, як такі, що перемогли у конкурсі.

Припризначенні на посаду державніслужбовціпідписуютьпопередження про спеціальніобмеження, визначені законами України «Про запобіганнякорупції», «Продержавну службу» та ознайомлюютьсяіззагальними правилами поведінки державного службовця.

3. На семінарі з головами та секретарями сільських рад району 16 лютого 2017 року розглядалося питання подання декларації, особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Роздані матеріали, в яких зазначено де можна отримати електронний цифровий підпис, посилання на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щодо роз’яснення по заповненню електронних декларацій та перегляду відеоролика.

27 лютого 2017 року Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено одноденний виїзний тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування і юридичних осіб публічного права Рогатинського району.

На веб-сайті райдержадміністрації розміщені роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року №3, зі змінами, внесеними рішеннями Національного агентства від 06.02.2016 року № 18, від 30.09.2010 року №57 та від 03.11.2016 року №106, відповіді Національного агентства на найбільш поширені запитання, які надходять від суб'єктів декларування, посилання на навчальні відеоролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні у мережі Інтернет.

Райдержадміністрацією надіслані листи державним службовцям, які звільнилися в 2016 році, про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

На нарадах з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо подання декларації, особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, піднімалися питання про порядок перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій і про порядок подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, форма якого затверджена рішенням НАЗК від 10.06.2016 року №3.

Відповідно до Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженого рішенням НАЗК від 06.09.2016 року №19, проведена перевірка фактів подання до 01 квітня 2017 року декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, державними службовцями апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації за 2016 рік. Фактів неподання чи несвоєчасного подання декларацій не виявлено.

4. Розпорядженнями голови райдержадміністрації від 27.07.2016р. №215 та від 26.09.2016р. №254 в райдержадміністрації створено тендерний комітет та визначено відповідальну особу, яка буде здійснювати процедури електронних закупівель товарів, послуг та робіт. Протягом Iкварталу 2017 року процедура електронних закупівель не проводилася, оскільки закупівля товарів, послуг та робіт не перевищувала поріг сум, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Інформація про використання бюджетних коштів райдержадміністрацією постійно оприлюднюється на єдиному веб-порталі використання публічних коштів за формами, встановленими законодавством.

5. В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією (розділ «Центр надання адміністративних послуг»).

Загальним відділом райдержадміністрації забезпечується постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації, шляхом розміщення їх на офіційній веб-сторінці.

6. Протягом Iкварталу 2017 року до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.

7.В райдержадміністрації протягом Iкварталу 2017 року не виявленовипадківнаявностіконфліктуінтересів.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини