Меню

228 | 2017-07-02

Про виконання плану заходів за ІІ квартал 2017 року

Звіт 

про виконання Плану заходів

щодо запобігання та протидії корупції

в Рогатинській райдержадміністрації на 2017 рік

 

На виконання плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Рогатинській районній державній адміністрації на 2017 рік інформую про заходи, які виконувалися протягом II кварталу 2017 року:

1. Відповідно до Закону України від 23.03.2017 року №1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» продовжено до 1 травня 2017 року строк подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для осіб, які подають таку декларацію вперше.

За наданими структурними підрозділами райдержадміністрації інформацій щодо перевірки фактів подання суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено 1 факт неподання декларації начальником відділу економічного аналізу та фінансово-кредитного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, про що повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції. Дана особа звільнилася у 2016 році з посади державної служби і зараз перебуває за кордоном. Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації їй надсилалося нагадування про подання декларації.

2. На навчанні з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації 23.05.2017 року та на нараді в керівника апарату райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації 15.06.2017 року головним спеціалістом відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації (уповноважена особа з питань запобігання виявлення корупції в райдержадміністрації) проведено роз’яснювальну роботу щодо повідомлення суб’єктами декларування Національного агентства з питань запобігання корупції про зміну у майновому стані та відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунку в установі банку-нерезидента відповідно до ст.. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 року №3, яким затверджено форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

3. В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією (розділ «Центр надання адміністративних послуг»).

Загальним відділом райдержадміністрації забезпечується постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації, шляхом розміщення їх на офіційній веб-сторінці.

4. Розпорядженнями голови райдержадміністрації від 27.07.2016р. №215 та від 26.09.2016р. №254 в райдержадміністрації створено тендерний комітет та визначено відповідальну особу, яка буде здійснювати процедури електронних закупівель товарів, послуг та робіт. Протягом IIкварталу 2017 року процедура електронних закупівель не проводилася, оскільки закупівля товарів, послуг та робіт не перевищувала поріг сум, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Інформація про використання бюджетних коштів райдержадміністрацією постійно оприлюднюється на єдиному веб-порталі використання публічних коштів за формами, встановленими законодавством.

5. При прийнятті на державну службу відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2015р. №171 здійснює спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Протягом IIкварталу 2017 року в райдержадміністрації проведено 1 спеціальну перевірку щодо кандидата на посаду заступника голови райдержадміністрації.Інформації, яка б перешкоджалазайняттю посадидержавноїслужби за результатами спеціальноїперевірки не виявлено.

6.За відповідний період 2017 року завершено2 перевіркина достовірністьвідомостейщодозастосуваннязаборон, передбаченихчастинами третьою ічетвертою статті 1 Закону України “Про очищеннявлади” на двох кандидатів на посади державної служби, як такі, що перемогли у конкурсі.За результатами перевіроквстановлено, що до державнихслужбовців не застосовуються заборони, передбаченіданим Законом. Розпочато перевіркущодокандидата на посаду першого заступника голови райдержадміністрації.

7. Припризначенні на посаду державніслужбовціпідписуютьпопередження про спеціальніобмеження, визначені законами України «Про запобіганнякорупції», «Продержавну службу» та ознайомлюютьсяіззагальними правилами поведінки державного службовця.

8. Протягом IIкварталу 2017 року до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.

9.В райдержадміністрації протягом IIкварталу 2017 року не виявленовипадківнаявностіконфліктуінтересів.

10.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюється розділ «Антиткорупційна діяльність».

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини