Меню

211 | 2017-10-05

Про виконання плану заходів за ІІІ квартал 2017 року

Звіт

про виконання Плану заходів

щодо запобігання та протидії корупції

в Рогатинській райдержадміністрації на 2017 рік

На виконання плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Рогатинській районній державній адміністрації на 2017 рік інформую про заходи, які виконувалися протягом III кварталу 2017 року:

1. На нараді в керівника апарату райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації 28.09.2017 року проведено роз’яснювальну роботу щодо повідомлення суб’єктами декларування Національного агентства з питань запобігання корупції про зміну у майновому стані відповідно до ст.. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 року №3, яким затверджено форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

2. В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією, розміщені інформаційні картки адміністративних послуг (розділ «Центр надання адміністративних послуг»).

Загальним відділом райдержадміністрації забезпечується постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації, шляхом розміщення їх на офіційній веб-сторінці.

3. З метою створення умов для ефективної участі громадян і їх об'єднань в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, розпорядженням районної державної адміністрації від 21.03.2013 № 77 утворено громадську раду при райдержадміністрації, розпорядженням від 25.04.2017 року №181 внесено зміни в склад громадської ради при районній державній адміністрації.

4. Розпорядженнями голови райдержадміністрації від 27.07.2016р. №215 та від 26.09.2016р. №254 в райдержадміністрації створено тендерний комітет та визначено відповідальну особу, яка буде здійснювати процедури електронних закупівель товарів, послуг та робіт. Протягом III кварталу 2017 року процедура електронних закупівель не проводилася, оскільки закупівля товарів, послуг та робіт не перевищувала поріг сум, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Інформація про використання бюджетних коштів райдержадміністрацією постійно оприлюднюється на єдиному веб-порталі використання публічних коштів за формами, встановленими законодавством.

5. Проекти розпорядчих документів, які готуються в районній державній адміністрації візуються працівниками юридичного відділу апарату районної державної адміністрації та Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації.

6. При прийнятті на державну службу відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2015р. №171 здійснює спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Протягом III кварталу 2017 року в райдержадміністрації перевірки не проводилися.

7. За відповідний період 2017 року завершено 1 перевірку на достовірність відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” на кандидата на посаду державної служби, як така, що перемогла у конкурсі. За результатами перевірки встановлено, що до кандидата не застосовуються заборони, передбачені даним Законом.

8. При призначенні на посаду державні службовці підписують попередження про спеціальні обмеження, визначені законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та ознайомлюються із загальними правилами поведінки державного службовця.

9. Протягом III кварталу 2017 року до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.

10. В райдержадміністрації протягом III кварталу 2017 року не виявлено випадків наявності конфлікту інтересів.

 

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини