Меню

32 | 2019-10-08

Профорієнтаційний урок для старшокласників

Вчора, 7 жовтня, фахівець з профорієнтації Рогатинської районної філії Івано-Франківської обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок на тему «Мій вибір-моє майбутнє» для учнів 8-9 класів Козарівської гімназії.

Основна мета заходу - сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.

Фахівець розповіла школярам, як правильно обирати професію, аби уникнути при цьому помилок, обговорила з учнями першочергові фактори, що суттєво впливають на вибір професії. Окремо приділила увагу опрацюванню помилок, які найчастіше допускає молодь під час професійного вибору.

Крім того, діти дізнались про стан місцевого та регіонального ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, перспективні професії, вимоги роботодавців до сучасного робітника, також йшлося про сучасні методи пошуку роботи за допомогою електронних ресурсів служби зайнятості.

Закінчуючи урок фахівець з профорієнтації побажала всім, учасникам знайти своє покликання - значить виявити себе у праці яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя і стати справжніми майстрами у галузі тієї професії яку вони оберуть.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини