Меню

50 | 2019-11-08

Профспілчани Рогатинської райдержадміністрації долучилися до щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

8 листопада Українське радіо провело чергову акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", яка приурочена Всеукраїнському Дню української писемності та мови, що відзначається в Україні щороку 9 листопада.

Не тільки у Києві в Національній бібліотеці ім.В.Вернадського у читальній залі диктант писали політики, селебріті, журналісти. Члени профспілкової організації Рогатинської райдержадміністрації також долучилися до акції. Після написання диктанту всі охочі надіслали текст на електронну скриньку Українського радіо.

Цікаво, що з 12:00 до 12:15 в прямому ефірі Українського радіо Олександр Авраменко провів роботу над помилками. Також текст диктанту опубліковано на сайті ukr.radio. Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи. Додатково буде оголошено конкурс на найкращі твори про написання диктанту (для тих, хто віддає перевагу традиційному листуванню). Твір треба надіслати поштою протягом 2-х днів —до 11 листопада (штемпель 8, 9, 10 листопада) на адресу: 01001, Київ, Хрещатик, 26 (помітка "на конкурс"). 10 найкращих робіт будуть нагороджені заохочувальними призами.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини