Меню

122 | 2018-05-23

Проведено інформаційно-правовий захід на тему: «Знаємо та реалізовуємо свої права. Принцип рівності»

Сьогодні, 23 травня, в рамках угоди про співпрацю Рогатинського районного сектору з питань пробації та Рогатинської районної громадської організації «Новий Час» для осіб, що перебувають на обліку органу пробації проведено інформаційно-правовий захід на тему: «Знаємо та реалізовуємо свої права. Принцип рівності».

Даний захід організували та провели старший інспектор Рогатинського районного сектору з питань пробації капітан внутрішньої служби Оксана Ігорівна Попик та голова правління ГО «Новий Час» Василь Васильович Луцишин, участь в даному заході брав юрисконсультант Центру правової інформації та консультації, який створений при Рогатинській районній організації «Новий час» Юрій Анатолійович Усатенко.

В ході проведення заходу суб’єктам пробації, що перебувають на обліку роз’яснено порядок отримання безплатної правової допомоги та доведено зміст ст. 59 Конституції України про те, що кожен має право на правову допомогу, яка надається у випадках, передбачених законом безоплатно.

Даний захід було організовано з метою надання інформаційних послуг, направлених на ознайомлення з видами та послугами, що надають спеціалісти Рогатинської районної організації «Новий час», адже нерідко трапляються життєві обставини, при яких люди не можуть знайти вирішення певних проблемних питань, вихід із складної життєвої ситуації через відсутність певних знань в галузі права, підтримки та кваліфікованої юридичної допомоги.

На завершення зустрічі підобліковим особам було надано індивідуальні правові консультації та роз’яснення з правових питань, а також розповсюджено інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу. Такі зустрічі проводяться не вперше і основним їх завданням є допомога під обліковим особам вирішити їхні життєві проблеми у правовий спосіб.

Організаторами заходу було обговорено спільні плани про подальшу співпрацю щодо надання безоплатної правової допомоги особам, що перебувають на обліку Рогатинського РС з питань пробації, а також обвинуваченим особам, відносно яких органом пробації складаються досудові доповіді.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини