Меню

75 | 2019-07-12

Проведено тренінг на базі сімейної ферми «Сумика А» в селі Вербилівці

Вчора, 11 липня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександра Падучак, керівники та члени кооперативу СОК «Еком», керівники сімейних ферм, фермерські господарства, менеджери пасовищ та відповідальні за доїння на пасовищі взяли участь у тренінгу «Ефективне використання культурних пасовищ та управління ними», який відбувся на базі сімейної ферми «Сумика А» в селі Вербилівці.

Про виконання завдання проекту щодо організації культурних пасовищ та запровадження системи механізованого доїння на пасовищі на 2019 рік в Івано-Франківській області, оцінку стану посівів багаторічних трав та технологія їх вирощування, переваги щодо використання інноваційного методу порційного випасання корів (рівномірність випасання та інтенсивність використання трави) розповів Микола Шпек –консультант з питань організації культурних пасовищ та Ігор Петришин виконавчий директор КО «Рівноправність».

Консультант з питань якості молока Оксана Сеньків ознайомила присутніх з основними правилами доїння корів на пасовищі та отримання якісного молока при доїнні на пасовищі та від чого залежить якість молока, шлях її досягнення.

Зазначимо, що на сімейній фермі Андрія та Лесі Сумик утримується 14 дійних корів. Андрій Сумик поділився досвідом управління пасовищами, а партнери з СОКОДЕВІ (Канадський проект) подарували родині сучасну доїльну установку, яка полегшує роботу доїння корів та зручна у використанні

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини