Меню

39 | 2020-02-12

Проведено тренінг на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

12 лютого 2020 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Мета даного заходу — сприяти самопізнанню, розвитку позитивного мислення та вміння самопрезентації, формування ключових компетентностей особистості, поглиблення взаємодії у спілкуванні з роботодавцями.

Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особисті та професійні якості — запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

Учасники тренінгу взяли участь в обговоренні типів співбесіди з роботодавцем, рекомендацій щодо техніки спілкування з роботодавцем - що потрібно знати, аби вдало пройти співбесіду, як скласти позитивне враження на роботодавця під час співбесіди, головні правила співбесіди та ін.

На завершення учасники переглянули відеоролики, ділилися враженнями й досвідом, обговорювали головні правила співбесіди та висловлювали свої думки.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини