Меню

24 | 2019-07-23

Районний центр соціальних служб проводить місячник протидії торгівлі людьми.

Щороку працівники Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводять інформаційно-просвітницькі акції, підбиття підсумків яких відбудеться 30 липня цього року.

Це Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Так, у селі Нижня Липиця фахівець із соціальної роботи Ольга Скобель провела бесіду з молоддю "Цінність людського життя - не предмет торгівлі", з жінками вивчала правила безпечної подорожі за кордон, молодь інформовано методом участі в настольній грі "Галопом по Європі". У Верхній Липиці фахівець із соціальної роботи Ірина Магмет також інформувала сільське населення про сучасні форми торгівлі людьми, про легальні шляхи працевлаштування тощо, у Добринівській та Стратинській сільських радах ФСР Ольга Федьків відвідала сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, а під час роздачі гуманітарної допомоги потребуючим також розповідала про методи безпеки.
Кожен охочий отримав інформаційні буклети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини