Меню

37 | 2019-10-31

Рогатинські школярі спробують «керувати» містом

20 листопада світ відзначатиме Всесвітній день дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини. Цей день — хороша нагода нагадати нам, дорослим, про права дітей і молоді, дослухатись до їхніх побажань, а ще — дати можливість висловитись. Тож традиційно саме 20 листопада країни світу долучаються до акції “Дитяча сесія”. Відповідно юне покоління на один день матиме нагоду побути на місці дорослих і зазирнути за лаштунки управлінських процесів, спробувати “керувати” серйозними установами – місцевими радами, парламентом і навіть офісом президента.
“Дитяча сесія” - не просто стане веселою пригодою для дітей, насправді захід має досить важливий зміст. Молодь може відчути себе учасником серйозних процесів у місті чи країні, а управлінці – мають змогу дослухатись до потреб юного покоління.
Оскільки наша громада є частиною ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, тож цьогоріч на запрошення ЮНІСЕФ вона теж вирішила долучитись до цікавої акції і вкотре продемонструвати свою відкритість й готовність почути дітей та молодь у рогатинській громаді.
Сьогодні, під головуванням міського голови С.Насалика відбувся оргкомітет за участі педагогів-організаторів місцевих ліцеїв та представників молодіжних організацій, де, власне, й обговорювалися питання проведення акції у стінах Рогатинської міської ради.

«Цей день має запам’ятатися дітям і залишити корисні знання, — зауважив у ході засідання С.Насалик,– тому ми вирішили ознайомити молодь з повною моделлю управління містом. Не імітувати робочий день, а дати їм змогу побути справжнім керівником, заступником чи секретарем міськради. Спробувати розв'язати певні питання громади, ухвалити важливе рішення тощо».

Тому попередньо планується розпочати робочий день школярів-управлінців з дитячої сесії міської ради. Відтак їм дадуть змогу побути працівниками органу місцевого самоврядування.
Чи вдасться це рогатинській молоді, чи буде до вподоби їй такий цікавий експеримент і на які нові ініціативи спонукатиме він керівництво Рогатина? 

http://rohatyncity.if.ua

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини