Меню

64 | 2019-02-07

Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості підписано угоду про співпрацю

7 лютого директором та фахівцями Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено робочу зустріч в Букачівській селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо надання послуг фахівцями служби зайнятості в новоствореній об’єднаній територіальній громаді. На зустрічі були присутні голова ОТГ, виконуючі обов’язки сільських старостів із сільських рад.

Директор Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Захар окреслила майбутні перспективи та переваги надання соціальних послуг населенню безпосередньо у селищі, без виїзду у районний центр. Голова Букачівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тарас Воробець був вдячний за оперативну та активну участь у процесі становлення першої об’єднаної громади на території району. Він підкреслив важливість участі служби зайнятості у сприянні в створенні нових робочих місць, укомплектуванні їх кваліфікованими кадрами і, як результат, формування стабільної зайнятості сільського населення та відтоку кадрів із регіону.

Результатом проведеної зустрічі стало підписання двосторонньої угоди про співпрацю та погодження графіків надання консультацій фахівцями служби зайнятості безпосередньо у Букачівській селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини