Меню

53 | 2019-11-29

Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар-тренінг для осіб з інвалідністю

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості сьогодні, 29 листопада, проведено семінар-тренінг для даної категорії осіб.

Захід розпочався з визначення складових успіху у пошуку роботи, усвідомлення перешкод у працевлаштуванні осіб з інвалідністю, факторів, які необхідно врахувати при пошуку роботи з орієнтацією на потреби місцевого ринку праці. Особливу увагу приділено техніці співбесіди з роботодавцем, було запропоновано перелік типових питань, які необхідно обговорити з роботодавцем. За допомогою інтерактивних вправ безробітними були опановані методи та форми ефективної самопрезентації, методи ділового спілкування.

У ході проведення семінару, відбулася бесіда з присутніми про особливості життя людей з інвалідністю у сучасному соціумі, про їх проблеми та переживання.

По закінченні заходу фахівець з профорієнтації Оксана Галуга наголосила на те, що центр зайнятості вирішує питання зайнятості кожного шукача роботи з інвалідністю насамперед, через адресний, індивідуальний підхід і, у такий спосіб, сприяє його поверненню до активної трудової діяльності.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини