Меню

41 | 2019-08-13

Рогатинщина готується до відзначення 28 – ї річниці незалежності України

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День незалежності. Аби його святкування в районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь. Сьогодні, 13 серпня, відбулось засідання організаційного комітету, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Олена Мороховська.

Відкриваючи засідання, посадовець ознайомила присутніх із розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 25.07.2019 р. № 383 «Про відзначення в області 28-ї річниці незалежності України» та наголосила, що урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці незалежності України мають відбутись на засадах відповідального ставлення до своєї держави, рідної землі, високому патріотичному рівні, гідного вшанування борців за волію і незалежність України усіх поколінь.

В ході засідання було вирішено, що святкові заходи, приурочені до 28-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, будуть проходити у Рогатині 23 серпня цього року.

Урочисті заходи, за участю духовенства, влади, громадських організацій та краян, розпочнуться   о 13.00 год. на площі Роксолани, в ході яких біля костелу Святих Миколая і Анни м.Рогатина відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України й продовжаться урочистості святковим концертом за участю талановитих колективів та виконавців краю.

Також, з нагоди відзначення 28-ї річниці Дня незалежності України та в рамках  проекту  “Малі міста — великі враження”  (Розпорядження  КМУ від  10 липня 2019 р. № 535-р)   24  серпня о 14.00 год. у Рогатині по вул.І.Франка відбудеться унікальна подія - гастрономічно-весільний фестиваль"Спечу тобі долю".

Запрошуємо усіх краян відвідати урочисті заходи з нагоди відзначення в районі 28-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України .

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини