Меню

62 | 2018-12-06

Рогатинці взяли участь у XІІ-й обласному фестивалі творчості "Горицвіт"

Вчора в Івано-Франківську в театрі кіно "Люм'єр" відбувся обласний фестиваль творчості молоді з інвалідністю "Горицвіт". Організатор фестивалю – обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники фестивалю представили свої роботи в таких категоріях: літературна творчість (вірші, проза), образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, музичне мистецтво, фотомистецтво. В рамках заходу відбувся концертна програма і виставка творчих робіт учасників-дипломантів у жанрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв.

Представники з Рогатинщини - творчі, обдаровані, неповторні особистості, майбутній лікар і майстер-стиліст і просто золоті діти Мирослав Заставний з Рогатина і Наталочка Діян з Воскресінець. Будучи учасниками фестивалю, Мирослав декламував вірш "Не кривди жодну на землі людину", а Наталя представила свої незрівнянні роботи з бісеру, за що здобули овації залу, симпатії глядачів, подарунки та дипломи лауреатів.

Варто відзначити, що Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді постійно здійснює соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та в яких виховується дитина з інвалідіністю. У 2018 році запроваджено проект "Дружба по телефону", частина дітей охоплені індивідуальною соціальною роботою, творчі діти вкотре беруть участь у фестивалях "Повір у себе" і "Горицвіт", що є своєрідним підсумком системної роботи фахівців районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з виявлення і підтримки творчо обдарованих молодих людей з особливими потребами.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини