Меню

50 | 2018-12-05

Рогатинці зустрілись з Президентом Петром Порошенком в Івано-Франіквську

Як відомо, Президент України  зустрівся зі студентами в Прикарпатському університеті, де у промові сказав, що ця зустріч - велике задоволення, адже   орієнтири молоді вкрай важливі для влади, а п"ять  років тому студентська молодь стала рушійною силою для розвитку держави. Також він наголосив, що зараз відбувається остаточне прощавай російської імперії й процитував рядки Лермонтова.

Порошенко розповів також про досягнення минулих років, зокрема, безвізовий режим. Зазначив, що нещодавно вручив 10-мільйонний закордонний паспорт громадянину України. Згадав Президент і про важливість вивчення іноземної мови, 3G, телемедицину в сільських амбулаторіях, роботизацію виробництва та закликав приєднуватися студентів до часу змін. Запевнив, що держава підтримає усі починання студентів, бо твердо вірить у молодь. На завершення побажав миру, енергії. Далі відповідав на питання студентів.
Відтак Петро Порошенко в обласному драмтеатрі провів зустріч із громадськістю краю, серед якої - делегація Рогатинського району.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини