Меню

163 | 2020-07-30

Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми

За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей. Всесвітній день протидії торгівлі людьми проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його 30 липня.

З цієї нагоди Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно проводить інфомаційно-просвітницький місячник під гаслом «Цінність людського життя – не предмет торгівлі».

Сьогодні в Рогатинському РЦСССДМ на черговій нараді для фахівців було підведено його підсумки, а на центральній площі Рогатина спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та представником ювенальної превенції РВ поліції було проведено захід «Тенета торгівлі людьми».

«Торгівля людьми здійснюється в багатьох формах і не знає кордонів. Торговці людьми зазвичай діють безкарно, оскільки їх злочини не привертають достатньої уваги. Цю ситуацію необхідно змінити», - інформували населення району ініціатори акції, розповсюджуючи соціальну рекламу на дану тематику.

Тематичний відеоролик виготовлений волонтеркою Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Юлією Хащевською.

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини