Меню

141 | 2020-09-16

Семінари для безробітніх - допомога в пошуку роботи

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи - є знання джерел вакансій, правильно їх використовувати та вміння правильно скласти резюме.

Вчора Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінари на тему Майстер клас “Сучасні джерела пошуку вакансій” та «Підготовка резюме».

Мета семінару “Сучасні джерела пошуку вакансій”- розширити уявлення безробітних про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Мета семінару “Підготовка резюме”- ознайомлення безробітних осіб із видами резюме, його структурою, відпрацювання техніки заповнення основних блоків резюме під конкретну вакансію, зокрема блоків «компетенції», «кар’єра», «навички та вміння».

Присутні ознайомилися із структурою мотиваційного та супровідного листів, які в разі потреби, можуть бути додані до резюме. Також учасники заходу опрацювали типові помилки при підготовці резюме та здійснили аналіз наданих прикладів резюме, практично повправлялись у складені фраз під конкретні вакансії, які зроблять резюме ефективним засобом реклами на ринку праці.

Фахівець з профорієнтації Мар’яна Кізима ознайомила присутніх з Освітнім порталом Державної служби зайнятості, де шукачі роботи можуть розвивати власні навички, необхідні для власного працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання в режимі онлайн, отримали детальну інформацію про електронні сервіси Державної служби зайнятості, сайти пошуку роботи, соціальні мережі - HR центри Прикарпаття у Telegram, Facebook, Instagram, засоби масової інформації та інші інтернет-ресурси.

У семінарах взяли участь 18 осіб, які зазначили, що надана інформація була для них корисною та обов'язково стане у нагоді під час пошуку роботи.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини