Меню

7 | 2020-01-03

Січень (02.01.2020 р. № 1)

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 02.01.2020 р. № 1

Про заходи з увічнення в Рогатинському районі

пам’яті захисників України, які загинули

в боротьбі за незалежність, суверенітет

і територіальну цілісність України

 

На виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 26 грудня 2019 року № 696 «Про заходи з увічнення в області пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», з метою увічнення пам’яті захисників України, консолідації українського суспільства, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності:

1. Затвердити план заходів з увічнення в Рогатинському районі пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити виконання плану заходів.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації.

4. Співвиконавцям, відповідальним за виконання завдань розпорядження голови райдержадміністрації, подавати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю до 10 вересні щороку для узагальнення та подальшого інформування керівництва райдержадміністрації щорічно до 20 вересня.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова райдержадміністрації                                                                               Володимир Труш


Затверджено

розпорядження

райдержадміністрації

від 02.01.2020 р. № 1

План заходів з увічнення в Рогатинському районі

пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Оголошувати 29 серпня о 10-й годині загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня

2. Організовувати у закладах освіти, закладах культури тематичні виставки, перегляди фільмів, інші інформаційні заходи, присв’ячені вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відділ освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації,

Відділ культури

райдержадміністрації

3. Організовувати широке висвітлення заходів з підготовки та проведення заходів із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

апарату райдержадміністрації

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини