Меню

119 | 2019-05-31

Стоп, паління! Ми – здорове покоління!


Сьогодні – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, в усьому світі проходять акції по боротьбі з курінням - день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Зважаючи на те, що в Україні складається особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді щороку проводить профілактичні заходи для сімей, дітей та молоді різних категорій. Флеш-моби, велопробіги, години-експерименти, інтерактивні лекції, опитування, рольові ігри щодо викорінення цієї згубної звички використали у своїй соціальній діяльності фахівці із соціальної роботи, залучивши й членів сімей, які перебувають під соціальним супроводом.

Варто відзначити, що курцями є більше половини всього чоловічого населення планети і близько чверті жіночого. Не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді. Саме воно спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення. Саме ці питання та питання профілактики порушували фахівці під час інформаційно-просвітницької акції, яка тривала впродовж травня ц.р.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров’ю суспільства тютюнопаління, допомоги людям, які бажають позбутися цієї шкідливої звички та пересторога для тих, хто ще не спробував курити.

На фото: фахівці із соціальної роботи Ольга Скобель під час акції «Я відмовляюсь від тютюнопаління!» та у просвітницькій роботі в торгівельних точках «Ми не продаєм тютюнові вироби неповнолітнім» у с. Світанок; Ірина Магмет та Галина Кінтер разом з учасниками велопробігу з числа молоді с.Верхня Липиця, дітей с.Помонята, а також під час тематично-повчального досліду-експерименту «Наслідки куріння для організму»; Іванна Пільчак з молоддю Вербилівської територіальної громади в ході флеш-мобу «Я не палю, а ти?»; завершення інформаційно-просвітницького місячника у Рогатині та акція «Обміняй цигарку на цукерку».

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини