Меню

191 | 2017-07-01

Травень (15.05.2017 №201)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2017р. м. Рогатин №201

 

Про організацію роботи місцевого

штабу з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації

Відповідно до статті 76 Кодексу цивільного захисту України, пункту 40 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 року № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16 січня 2015 року № 47/26492, розпорядження голови облдержадміністрації «Про організацію роботи регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» від 23 березня 2017 року №149, з метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій:

1. Затвердити організаційну структуру місцевого штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (далі - Штаб з НС), що утворюється у разі загрози або виникнення масштабних надзвичайних ситуацій (далі - РІС), які становлять небезпеку життю або здоров'ю людей, створюють передумови для порушення нормальних умов життєдіяльності значної кількості людей або можуть перерости у НС місцевого, регіонального чи державного рівня (додається).

2. Начальнику районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області (Б.Грабовецький), начальнику відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації (В.Шевчук), начальнику відділу економічного розвитку і торгівля та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин), директору філії «Рогатинська ДЕД» (В.Третяк), директору ДП «Рогатинський лісгосп (І.Бечкало), начальнику відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації (І.Вовкун) забезпечити участь своїх представників у Штабі з НС у разі його утворення.

3. Керівникам районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, представники яких залучаються до роботи у Штабі з НС:

  • забезпечити подання через відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації списків посадових осіб, які будуть входити до складу Штабу з НС, та проведення з визначеними посадовими особами інструктажів;організувати вивчення визначеними посадовими особами Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Види оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у системі професійної підготовки, забезпечити у разі необхідності їхню участь у роботі Штабу з НС;
  • організувати оповіщення та термін прибуття визначених до роботи у складі Штабу з НС посадових осіб у терміни, визначені керівником робіт з ліквідації наслідків НС.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації (В.Шевчук).

5. Співвиконавцям розпорядження у місячний термін подати головному відповідальному виконавцю інформацію про стан виконання розпорядження з метою подальшого інформування керівництва райдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до функціональних обов’язків.

 

Перший заступник

голови районної

держаної адміністрації                                                                                      Степан Демчишин


Скачати Організаційну структуру місцевого штабу з ліквідації Наслідків надзвичайної ситуації

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини