Меню

50 | 2019-06-04

У Івано-Франківську відбувся день відкритих дверей одного з найбільших підприємств Прикарпаття

31 травня 2019 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості організовано проведення дня відкритих дверей ДП ВО «Карпати». ​

У заході взяв участь генеральний директор підприємства Дмитро Втерковський, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, директори філій та більше 200 безробітних з 10 районів області.

Мета заходу – ознайомлення шукачів роботи з процесом виробництва, умовами праці та актуальними вакансіями на даному підприємстві.

З вітальним словом до учасників звернувся В.Цимбалюк, який надав інформацію про ситуацію на ринку праці Івано-Франківщини та послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, зокрема, щодо підбору персоналу, організації профнавчання безробітних і незайнятих громадян на замовлення роботодавця.

«ДП ВО «Карпати» та служба зайнятості області є партнерами на ринку праці, які тісно співпрацюють вже багато років. Працівники нашої служби роблять усе для того, щоб підібрати для даного роботодавця кваліфіковані кадри. ДП ВО «Карпати» є підприємством, що надає весь пакет соціальних послуг своїм працівникам», - наголосив він.

ДП ВО «Карпати» - одне з найпотужніших ринкоутворюючих підприємств Прикарпаття, загальна кількість працюючих становить майже 4 000 осіб. У зв’язку з запуском нової лінії проекту Skoda Scala дане підприємство планує працевлаштувати більше 200 осіб.

Працівники підприємства ознайомили учасників заходу зі специфікою роботи, розповіла про актуальні вакансії, умови праці, соціальні гарантії та рівень заробітної плати на даному підприємстві. Учасники заходу відвідали цехи, де виготовляють кабельну продукцію до автомобілів: Mercedes-Benz A Class, Wolkswagen AG, Audi Q7, Porsche та Skoda.

До відома: за сприянням служби зайнятості в 2018 році укомплектовано 227 вакансій, в 2019 році – 226 вакансій даного підприємства.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини