Меню

72 | 2020-11-20

У Рогатині відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи - саме в цей день у 2004 році в українській столиці розпочалася Помаранчева революція, а у 2013 - Революція гідності.

Напередодні, з цієї нагоди учасники заходу поклали квіти і запалили поминальні лампадки біля стелли Героям Небесної Сотні на центральній площі в Рогатині та спільно помолилися за тих, хто добровільно віддав своє життя за те, щоб Україна була вільною та незалежною державою.

Участь у заходах взяли священнослужитель Рогатинської УГКЦ о.Іван Левчук, голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, Рогатинський міський голова Сергій Насалик, заступник голови районної ради Олег Вовкун, представники громадських організацій.

З метою донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини працівниками районного будинку культури розміщено в соціальних мережах онлайн відеоконцерт, присвячений 7-ій річниці Революції Гідності «На Майдані життя б’ється серце надії» та віртуальну фотовиставку «Революція гідності: маємо пам’ятати».

А в читальних залах бібліотечних закладів району діятимуть фото-виставки, виставки-спогади, книжкові полички, історико – патріотичні викладки літератури.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини