Меню

134 | 2018-07-19

Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання з проблемних питань прийому документів через фронт-офіси

Вчора, 18 липня, в Управлінні державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області був проведений семінар-навчання у форматі круглого столу з керівниками та адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, щодо обговорення проблемних питань прийому документів через фронт-офіси.

Участь у семінарі-навчанні взяла адміністратор центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Оксана Федуняк.

Під час семінар-навчання розглядалися проблемні питання взаємодії адміністраторів з реєстраторами органів юстиції з метою підвищення ефективності співпраці на користь зручності доступу громадян до послуг у сфері державної реєстрації.

Також адміністраторів було ознайомлено з порядком подачі документів через електронні сервіси Міністерства юстиції України, а саме «Он-лайн будинок юстиції» та проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО».

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини