Меню

124 | 2018-06-19

В Івано-Франківську вшанували держслужбовців

Сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби та Дня державної служби.

Привітати держслужбовців із професійним святом завітали перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука Марія Савка подякувала державним службовцям за плідну роботу в інтересах держави та її громадян. Особливу шану висловила ветеранам держслужби.

«Люди, які прийняли присягу державного службовця, взяли на себе велику відповідальність за добробут громадян, - підкреслила Марія Савка. – Вони обрали особливу та нелегку професію – вміння приймати правильні і виважені рішення за майбутнє держави. Від ефективної роботи державних службовців залежить рівень довіри народу до влади».

Марія Савка також зазначила, що проведення реформи державного управління допоможе зміцнити імідж державних службовців.

За сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків державних службовців нагородили почесними грамотами. А доценту кафедри публічного управління та адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ Андрію Мазару вручили медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини