Меню

20 | 2019-03-13

В облдержадміністрації обговорили земельні питання, які належать до земель оборони

У державі існують певні проблеми щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, що належать до земель оборони, їх кількісні, якісні характеристики та грошова оцінка.

З метою забезпечення врегулювання цієї проблеми в області, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду з посадовими особами структурних підрозділів облдержадміністрації, головного управління Держгеокадастру в області та військовими для узгодження позицій і шляхів спільного виконання завдання формування та державної реєстрації земельних ділянок, що належать до земель оборони на відповідне доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана.

Відкриваючи нараду, Марія Савка, наголосила, що урядове доручення має бути виконаним і запропонувала учасникам наради озвучити проблеми і намітити дорожню карту для його реалізації з чітким дотриманням вимог законодавства України.

Представник Івано-Франківської КЕЧ району проінформував членів робочої групи про проблемні питання та шляхи їх вирішення, представники облдержадміністрації та головного управління Держгеокадастру в області надали пропозиції щодо організації співпраці.

Сторони вирішили чітко дотримуватись узгодженого алгоритму роботи та вирішення спірних питань підготовки документів.

Розпочати роботу у 2019 році запропоновано з земельної ділянки, реєстрація якої, має найменше проблем. У подальшому - нарощувати співпрацю і ефективність роботи.

Облдержадміністрація завжди допомагала армії та готова і надалі сприяти залученню, для допомоги військовим, потрібних їм фахівців, проведенню оперативних нарад робочої групи для вирішення проблем.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини