Меню

66 | 2020-01-11

В райдержадміністрації засідала робоча група щодо проведення освітньої реформи

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Труша відбулося засідання робочої групи з реформування закладів загальної середньої освіти району. У її роботі взяв участь голова районної ради Роман Гринишин.

Основним питанням порядку денного робочої групи було розгляд листа обласної державної адміністрації від 02.01.2020 року №4/0/2-20/01-136 щодо виявлення численних фактів невідповідності установчих документів закладів загальної середньої освіти Рогатинського району чинному законодавству України.

Як зазначив голова райдержадміністрації Володимир Труш, у зв’язку з тим, що діючі статути закладів загальної середньої освіти району не відповідають чинному законодавству України, що регулює сферу освіти тому потрібно переоформити їх з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства.

Саме тому робоча група дала можливість органам місцевого самоврядування провести переоформлення статутів закладів загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року №2145-VIII та здійснити упередження необхідності вжиття відповідних заходів контролюючими та правоохоронними органами щодо законності процедури фінансування даних закладів, адже з 01.02.2020 року відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації буде перейменовано у відділ освіти та туризму райдержадміністрації.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини