Меню

79 | 2020-10-16

Вчора Рогатинською районною філією Івано — Франківського обласного центру зайнятості проведено Презентацію роботодавця та семінар на тему " Підготовка резюме ”

З метою оперативного укомплектування вакансій за посадою кухар до ФОП Зрудловського Я.С. у Рогатинській районній філії Івано—Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему “Презентація роботодавця”. У семінарі взяли участь 5 безробітних осіб. Захід розпочався з презентації фізичної особи-підприємця . Присутніх ознайомили з вакансіями, заробітною платою, умовами праці та соціальними гарантіями, які надаються працівникам. Троє безробітні, які приймали участь у заході, виявили зацікавленість та можливістю в подальшому працевлаштуванні.

Метою семінару “Підготовка резюме”-ознайомлення безробітних осіб із видами резюме, його структурою, відпрацювали техніку заповнення основних блоків резюме під конкретну вакансію, зокрема блоків «компетенції», «кар’єра», «навички та вміння». Фахівець з профорієнтації Оксана Галуга ознайомила учасників із структурою мотиваційного – супровідного листа, який в разі потреби, може бути додано до резюме. Учасники заходу опрацювали типові помилки при підготовці резюме та здійснили аналіз наданих прикладів резюме, практично повправлялись у складені фраз під конкретні вакансії, які зроблять резюме ефективним засобом реклами на ринку праці.

Учасники зазначили, що надана інформація була для них корисною та обов'язково стане у нагоді під час пошуку роботи .

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини