Меню

186 | 2017-09-12

Вересень (06.09.2017р. № 287)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

 

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 06.09.2017 м. Рогатин № 287

 

Про підсумки виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку району за перше півріччя 2017 року

 

Відповідно до ст.17, 18 Закону України від 9 квітня 1999 року №586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та рішення засідання колегії районної державної адміністрації від 29 серпня 2017 року «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2017 року»:

1. Відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин) спільно із структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших централь­них органів виконавчої влади протягом другого півріччя 2017 року забезпечити виконання та аналіз заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік, які не були реалізовані у першому півріччі 2017 року, та заслухати хід їх виконання за результатами роботи протягом 9 місяців 2017 року.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин) вивчити можливість та доцільність створення комунального підприємства з питань транспортного обслуговування населення.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Томашівська):

  • забезпечити своєчасне проведення видатків за захищеними статтями з метою недопущення заборгованості з оплати праці працівникам бюджетних установ;
  • врахувати вимоги пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо передбачення в районному бюджеті у першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами району.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда) здійснити організаційні заходи щодо повноцінного функціонування з 01.09.2017 року опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів та підготовки навчальних закладів району до нового навчального року.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда), відділу культури райдержадміністрації (О.Рибій), центральній районній лікарні (І.Маслянко), Букачівській міській лікарні (З.Кучинський) забезпечити освоєння до кінця 2017 року у повному обсязі:

  • виділених коштів з державного фонду регіонального розвитку на: капітальний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Васючинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт даху хірургічного корпусу та утеплення фасаду адміністративного корпусу Букачівської міської лікарні, капітальний ремонт даху, утеплення фасаду, заміну вікон та дверей в Беньківській сільській лікарській амбулаторії, капітальний ремонт даху в Нижньолипицькій сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, капітальний ремонт (заміна вікон та утеплення фасаду) в Колоколинській сільській лікарській амбулаторії, капітальний ремонт (заміна вікон та утеплення фасаду) в Княгиницькій сільській лікарській амбулаторії;
  • субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій: капітальний ремонт даху Жовчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт Воскресинцівського НВК, капітальний ремонт (заміна вікон) в Конюшківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) Журівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, капітальний ремонт будинку культури (заміна віконних та дверних блоків) в с.Козарі.

6. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда), відділу культури райдержадміністрації (О.Рибій), центральній районній лікарні (І.Маслянко), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Р.Ошитко), Букачівській міській лікарні (З.Кучинський):

  • забезпечити погашення в повному обсязі заборгованості за комунальні послуги та спожиті енергоносії;
  • здійснювати щоденний моніторинг обсягів спожитих енергоносіїв;
  • провести енергоаудит об’єктів бюджетної сфери з метою проведення заходів з енергозбереження (утеплення фасадів, встановлення альтернативних джерел енергоспоживання та енергоефективних ламп тощо).

7.   Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин).

8. Співвиконавцям, відповідальним за виконання завдань розпорядження райдержадміністрації, до 25 жовтня 2017 року подати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю для узагальнення та подання інформації голові райдержадміністрації до 01 листопада 2017 року.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                                          Петро Білінський

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини