Меню

210 | 2017-09-12

Вересень (06.09.2017р. № 289)

 

      Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.09.2017 м. Рогатин № 289

 

Про соціальний захист

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування та дітей, які перебувають в прийомній сім»ї

 

Відповідно до Законів України "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов»язаної із захистом прав дитини", службою у справах дітей здійснюється соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захист їх житлових та майнових прав, профілактика дитячої бездоглядності та безпритульності.

Про це йшлося на засіданні колегії райдержадміністрації 29 серпня 2017р.

Виходячи із вищенаведеного:

1. Службі у справах дітей райдержадміністрації (І.Базилевич):

1.1. У місячний термін розробити план заходів із зазначенням виконавців робіт і терміну виконання, спрямованих на забезпечення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в прийомній сім’ї.

1.2. Здійснювати постійний контроль за умовами утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають в прийомних сім'ях, сім'ях усиновителів і дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

1.3. Вести постійний контроль за додержанням вимог чинного законодавства щодо захисту майнових, житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Заступнику голови райдержадміністрації (О.Канюці):

2.1. Взяти під особистий контроль питання соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в прийомній сім’ї.

2.2. Попрацювати над районною цільовою програмою соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2021 роки, проконтролювати хід її виконання у 2017 році та про проведену роботу прозвітувати на засіданні колегії райдержадміністрації у І кварталі 2018 року.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Канюку О.І.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                       Петро Білінський

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини