Меню

49 | 2019-11-15

Відбулася нарада в Олени Мороховської щодо вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

15 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Мороховської відбулася нарада щодо підготовки та вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

У її роботі взяли участь секретар міської ради Галина Богун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, духовенство, представники районної ради, медицини, Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, Рогатинського державного аграрного коледжу та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У ході наради присутні заслухали пропозиції виступаючих та обговорили організаційні заходи щодо підготовки та проведення відповідних заходів в районі.

За підсумками наради вирішено провести 22 листопада громадське віче до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та міську акцію «В руках, що виростили хліб не залишили ні зернини».

Відтак, цього дня, о 14.00 год. біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбудеться громадське віче, поминальна панахида та запалення лампадок.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини