Меню

83 | 2020-08-27

Відбулася районна конференція педагогічних працівників в онлайн режимі

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти району та шляхи їх реалізації.

Сьогодні, 27 серпня, в районній державній адміністрації відбулася районна конференція педагогічних працівників відділу освіти райдержадміністрації в режимі онлайн-конференції.

Голова районної державної адміністрації Володимира Штогрин та голова районної ради Роман Гринишин привітали освітян району із початком нового навчального року та побажали нових професійних досягнень та особистих звершень.

Під час зустрічі в дистанційному режимі обговорено організацію освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, забезпечення якісної освіти в нових реаліях та організацію дистанційного навчання у закладі загальної середньої освіти.

Учителям району були надані рекомендації щодо навчання в умовах адаптивного карантину. Було наголошено керуватися Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD – 19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. № 50 та рішеннями Рогатинської районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Також педагоги мали змогу поділитися досвідом роботи з учнями з використанням технологій дистанційного навчання та отримати відповіді на питання.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини