Меню

77 | 2020-11-20

Відбувся «круглий стіл» щодо проведення акції «16 Днів проти насильства»

Метою Акції є привернення уваги  до актуальної для українського суспільства проблеми подолання домашнього та гендерного насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
 
Даний захід пройшов за участі представників відповідних служб, які займаються проблемами профілактики насильства в сім’ї, а саме: головного спеціаліста з питань праці управління соціального захисту населення Рогатинської РДА, старшого інспектора ювенальної превенції Рогатинського відділення поліції, фахівця соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувача сектору з питань усиновлення, опіки та піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей Рогатинської РДА, методиста районного методичного центру відділу освіти та туризму Рогатинської РДА.
 
Учасники круглого столу були єдині у думці, що найважливішу роль у попередженні насильства у сім'ях відіграє інформаційно-просвітницька та консультаційна робота. Ефективним у вирішенні даної проблеми має стати злагоджена взаємодія всіх відповідних служб.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини