Меню

25 | 2019-03-13

Відбувся профорієнтаційний урок в Явченській ЗОШ І-ІІ ступенів

“Як знайти головну справу свого життя?” - на це питання учнівська молодь намагалася знайти відповідь на профорієнтаційному уроці, який відбувся 12 березня в Явченській ЗОШ І-ІІ ступенів.

У заході взяли участь учні 8-9 класів. Фахівець з профорієнтації Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості ознайомила учнів, як уникнути помилок і розчарувань при вибору професії, наголосила, які професії користуються попитом на ринку праці на прикладі Барометру професій. Учні активно обговорювали професії, які мають попит на ринку праці, фактори, які впливають на вибір професії, з цікавістю слухали про професії і вимоги до вибору професії за допомогою бажань “Хочу”, особистих можливостей “Можу” і потреб ринку праці “Треба”.

Фахівець з профорієнтації ознайомила учнів з онлайн-платформою “Моя професія”. “Консультаційна мережа”, метою якої є надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, як старшокласникам, які ще тільки стоять на порозі професійного вибору, так і дорослим, котрі бажають змінити професію. Тестування дає можливість пізнати свої професійні інтереси та цінності, рівень розвитку, інтелекту та психологічні особливості.

Усі учні отримали листівки, буклети та інші інформаційні матеріали, які надає державна служба зайнятості.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини