Меню

255 | 2020-09-11

Військовослужбовець – це почесно

З метою інформування щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 11 вересня 2020 року проведено профінформаційний груповий захід для безробітних громадян на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

Оскільки служба в Збройних Силах завжди була почесною місією саме для чоловіків, на семінар запрошено переважно осіб сильної статі. З огляду на ситуацію, яка відбувається в нашій державі, захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.

Розпочала семінар фахівець з профорієнтації філії Мар'яна Кізима, яка поінформувала запрошених про стан ринку праці в регіоні та можливістю працевлаштування за контрактом.

В даному заході взяли участь начальник відділу кадрового забезпечення Рогатинського районного військового комісаріату майор Любомир Гриник та старшина Рогатинського районного військового комісаріату Тарас Хандога, які розповіли присутнім про контрактну службу в Збройних Силах України як реальну можливість зробити кар’єру, отримати житло, безкоштовне медичне обслуговування, соціальні гарантії та, за бажанням, вищу військову освіту.

Крім того, запрошені представники надали вичерпну інформацію про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом й до резерву Збройних Сил України, наголосили на основних вимогах під час відбору і прийняття на військову службу за контрактом та ознайомили з вакансіями, які існують у Збройних Силах України.

На завершення семінару фахівець з профорієнтації Мар’яна Кізима наголосила, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини