Меню

144 | 2020-10-09

Володимир Штогрин взяв участь у нараді з керівниками закладів освіти району

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулася нарада з керівниками дошкільних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти району.

Участь в нараді взяли голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти та туризму райдержадміністрації Світлана Печук та керівники навчальних закладів району.

Голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин обговорив з керівниками закладів освіти району питання щодо матеріально-технічного забезпечення та забезпечення засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами дільничних виборчих комісій, що розташовані в приміщеннях закладів освіти.

Очільник району наголосив на важливості дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та протиепідемічних засобів для закладів освіти району, поцікавився забезпеченістю навчальних закладів антисептичними та дезінфікуючими засобами.

Також Володимир Штогрин акцентував увагу присутніх на проведенні заходів в навчальних закладах району до Дня захисника України, Українського козацтва, утворення Української повстанської армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці з дотриманням карантинних вимог.

В черговий раз було звернуто увагу директорів навчальних закладів на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до Закону України «Про освіту».

Під час зустрічі присутні обговорили й ряд інших важливих питань, серед яких: готовність дошкільних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти району до опалювального періоду, атестація педагогічних працівників у 2020/2021 навчальному році, проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, основні нововведення у проведенні ЗНО-2020/2021.

На завершення наради виконуюча обов’язки начальника відділу освіти та туризму райдержадміністрації Світлана Печук підвела підсумки роботи та окреслила головні завдання, що стоять перед керівниками закладів освіти району.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини