Меню

108 | 2020-01-10

Встановлення опалення у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче як відновлення повноцінного функціонування - головна передумова закладу - голова райдержадміністрації Володимир Труш

Опіка над одинокими людьми похилого віку, створення комфортних та гідних умов проживання осіб, які позбавлені опіки своїх родин – один з пріоритетних напрямків діяльності Рогатинської райдержадміністрації в сфері реалізації соціальної політики Уряду України на місцях.

Сьогодні, з цього приводу, голова районної державної адміністрації Володимир Труш за участю депутата Івано-Франківської обласної ради Богдана Дідика, голови районної ради Романа Гринишина, радника голови райдержадміністрації Ігоря Дем’янчука, сільського голови с.Данильче Мирона Цвіковича побували у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче Територіального центру соціального обслуговування.

Як зазначив голова райдержадміністрації Володимир Труш, одним із першочергових питань району є встановлення опалення у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче. До речі, особи похилого віку тимчасово проживають уже третій рік в різних установах, що позбавляє їх повноцінного піклування з боку держави. На сьогоднішній день - це 22 одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, більшість з яких не мають домівки або домівка перебуває в незадовільному аварійному стані, проживають тимчасово в одному з відділів Рогатинської ЦРЛ.

Тривалий час у центрі тривають роботи по запуска котельні. Через невиправдану неузгодженість різноманітних служб та установ, недостатньої наполегливості та ініціативності окремих керівників і посадовців роботи невдається завершити по сьогоднішній день.

Зазначимо, що 07 грудня 2018 року розпочато роботи по заміні пічного опалення у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче відповідно до проекту «Реконструкція існуючого господарського приміщення в паливну та встановлення системи водяного опалення територіального центру стаціонарного догляду в с. Данильче Рогатинського району вул. Черемшини 5, 5А» вартість якого становить 1430,542 тис. грн. Виконував роботи в 2018 році підрядник «ПП «Теплобуденерго», використано коштів в сумі 250 тис. грн. з обласного бюджету. В 2019 р. із місцевого бюджету виділено кошти в сумі 200 тис. грн., які теж освоєно. Але цього недостатньо для його завершення.

Розпочато капітальний ремонт приміщення першого поверху житлового корпусу. Профінансовано кошти з обласного бюджету в сумі 775, 0 тис. грн. при потребі - 965,0 тис. грн. Роботу проводить приватний підприємець Володимир Мороз за рахунок кощтів обласного бюджету.

Окрім цього, у відділенні реалізовується проект - нове будівництво зовнішніх каналізаційних мереж. Встановлено 2 малих каналізаційних септики та вимурований із блоків 1 великий. Роботу проводить приватний підприємець Володимир Мороз. Виділено коштів з обласного бюджету в сумі 600,0 тис. грн., фінансування яких буде проведено в 2020 році за сприяння голови райдержадміністрації Володимира Труша.

Також керівництво району оглянули приміщення амбулаторії ЗП-СМ у с.Данильче, в якому встановлено централізоване газове опалення (за рахунок одного газового котла). Голова райдержадміністрації Володимир Труш звернув увагу щодо технічної можливості застосувати більш ефективні технічні рішення, які в рази здешевлять проект та прискорять введення в експлуатацію об’єкт.

Голова районної ради Роман Гринишин та сільський голова с.Данильче Мирон Цвікович підтримали запропоновані ініціативи голови райдержадміністрації Володимира Труша та висловили підтримку в межах своїх повноважень.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини