Меню

11 | 2020-03-24

Якщо ви стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби

Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби? Телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції У ДСНС України в Івано-Франківській області.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції утворений в У ДСНС України в Івано-Франківській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 ”Питання запобігання та виявлення корупції” з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.

Сектор є структурним підрозділом У ДСНС України в Івано-Франківській області. Його керівник підзвітний начальнику Управління та підзвітний і підконтрольний відповідному відділу апарату ДСНС України.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України в Івано-Франківській області очолює Сем’янчин Роман Васильович.

Контактні телефони: (0342) 78-42-94, моб. 097 79 33 951, електрона адреса spzvk@if.ua, поштова адреса м. Івано -Франківськ, вул. Дністровська, 30

Крім цього, про факти корупційних правопорушень з боку працівників відомства Ви можете повідомити по цілодобовому «телефону довіри» У ДСНС України в Івано-Франківській області 53-71- 41, а також скористатись поштовою скринькою «Скринька довіри» з питань запобігання та протидії корупції, яка функціонує в адміністративному приміщенні Управління за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6.

Одночасно звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою: 01030, м. Київ, вул. О.Гончара, 55а, звернутися з електронним листом на адресу terminova_upk@mns.gov.ua, або за телефоном (044) 289-12-41 (цілодобово)*.

* Просимо залишати номер телефону, за яким представники зможуть з Вами зв'язатися (анонімність гарантуємо).

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини